Exkurze do C-Mec Kladno, s.r.o._2020

30.01.2020

Ve čtvrtek 30.ledna 2020 navštívili žáci 3. ročníku oboru Strojírenství na SPŠ a VOŠ Kladno strojírenskou výrobní firmu C-MEC s.r.o. se sídlem v Kladně. V úvodu prohlídky výrobní haly se seznámili s výrobním programem společnosti, který je zaměřen na zakázkovou výrobu v oblasti strojírenství. Pro splnění požadavků svých zákazníků je firma vybavena moderními stroji a zařízením pro děrování v kombinaci s řezáním pomocí laseru, ohraňovacími lisy a obráběcími stroji pro třískové obrábění.
Žáci měli možnost v průběhu exkurze klást zvídavé otázky, na něž jim bylo vždy erudovaně odpovězeno.