Soutěž pro ZŠ v programování a ovládání robotu

25.11.2019

Mezi žáky základních škol, kteří navštěvují na naší škole technický kroužek, proběhla soutěž v programování a ovládání modelu robotu, vlastnoručně postaveného z výukové stavebnice LEGO Mindstorms EV3.
Úkolem soutěžících bylo při ovládání robotu pomocí mobilního telefonu absolvovat slalomovou dráhu v co nejkratším čase a bez dotyku kuželek. V několikakolovém soupeření mezi sebou nebylo o napínavé situace nouze. Tři nejúspěšnější soutěžící byli z rukou ředitele školy ing.Miroslava Dundra oceněni diplomem a odměněni věcnou cenou - flash diskem s různě velkou kapacitou paměti.