Exkurze žáků ZŠ do C-Mec Kladno, s.r.o.

13.01.2020

První z plánovaných exkurzí pro žáky základních škol se uskutečnila do společnosti C-Mec Kladno s.r.o. Zúčastnili se jí žáci navštěvující na naší škole technický kroužek se zaměřením na obsluhu a programování CNC strojů. Společnost C-MEC se zabývá výrobou plechových a mechanických součástí řadou pokrokových technologií: řezání plechových plechů, děrování a řezání laserem, ohýbání, svařování, práškové lakování, soustružení, frézování a montáž. Žáci účastí na exkurzi tak měli jednu z prvních příležitostí vidět reálnou výrobu a některé z uvedených technologií přímo v "akci".