Proškolení pedagogických pracovníků

Součástí dodávky nových CNC obráběcích strojů pro SPŠ a VOŠ Kladno bylo proškolením pedagogických pracovníků k obsluze, ovládání a programování CNC strojů - soustružnického centra EMCO Concept Turn CT460 a frézovacího centra EMCO CM260. Školení pod vedením pracovníka dodavatelské firmy absolvovali vybraní pedagogičtí pracovníci z oborů Strojírenství, Automatizační techniky a školeních dílen. Někteří z nich jsou rovněž lektory v zájmovém technickém kroužku pro žáky SPŠ. Ještě před vlastním odborným školením se pracovníci zapojili do vybalení dodaného příslušenství a jeho přípravy k použití na stroji.

Školení se uskutečnilo jako součást klíčové aktivity KA3 - podpora polytechnického vzdělávání v rámci projektu IKAP - Implementace krajského akčního plánu Středočeského kraje.